Zapraszamy 7 dni /24h

Wolica 1g

62-872 Godziesze

woj. wielkopolskie, Polska

 

Tel:  +48 (62) 76-12-564

Tel kom: +48 602-400-102

e-mail: hotelstajniawolica@gmail.com

Sala bankietowa i weselna

Hotel €Stajnia Wolica położony jest w pięknej i spokojnej okolicy Wolickiego lasu. Jego dogodna lokalizacja, która umożliwia łatwy i szybki dojazd do centrum Kalisza (7 km od centrum miasta) jest dodatkowym atutem.

Dla potrzeb naszych klientów zajmujemy się™ również organizacją… wesel, przyjęć‡ rodzinnych, konferencji oraz imprez firmowych. Hotel dysponuje salą… bankietową…, salą… konferencyjną …oraz barem i restauracją. To jedyne takie miejsce w naszej okolicy, które oferuje tak szeroki zakres usług naszym klientom. Sala bankietowa przystosowana jest dla 150 osób.

Nasz Hotel przystosowany jest do organizacji wszystkich uroczystości rodzinnych. Jesteśmy gotowi przygotować‡ dla Państwa imprezy takie jak:

- Wesela

- Wigilie firmowe

- Sylwester

- Bankiety

- Komunie i chrzciny

- Imprezy integracyjne

- Wieczory kawalerskie i panieńskie

- Inne spotkania grupowe

i inne uroczystości rodzinne

Urocza okolica, z dala od miejskiego zgiełku w bliskim sąsiedztwie łąk i lasów jest gwarancją… na zorganizowanie niezapomnianego przyjęcia o wyjątkowym i niepowtarzalnym charakterze. Wiemy, że każde z organizowanych u nas wydarzeń jest unikalne, dlatego jesteśmy gotowi, by sprostać wszelkim wymaganiom naszych klientów, aby ten dzień„ był jeszcze wspanialszy i na zawsze pozostał‚ w Państwa pamięci.

Dzięki naszej pomocy, Państwa wesele będzie miało doskonałą, elegancką oprawę. Nasza sala weselna posiada bowiem wiele, niespotykanego gdzie indziej, uroku. Obsługa lokalu zadba natomiast o to, aby czuli się Państwo komfortowo w każdym momencie rodzinnego przyjęcia. Sala bankietowa, którą Państwu prezentujemy, zyskała uznanie także wśród klientów biznesowych. Dzięki przestronności pomieszczenia, można urządzić dowolne przyjęcie, według upodobań klientów. Jesteśmy otwarci na Państwa pomysły. Zachęcamy do kontaktu.

IMG_3285_Kopiowanie   

IMG_3288_Kopiowanie IMG_3435_Kopiowanie

DSCN0518_Kopiowanie

 

IMG_3489_Kopiowanie

_9244203